Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid

  • 13 m²
  • 1 slaapkamer

Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid appartement biedt snelle toegang tot verschillende stadsoriëntatiepunten, zoals de San Francisco Javier, gelegen op op 5 minuten lopen.

Het appartement heeft een inloopdouche voor uw comfort. Daarnaast vindt u er handdoeken.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt de accommodatie zelfvoorzienende opties zoals een koelkast.

Het appartement heeft een ligging op ongeveer 7 km van de Botanische Tuinen van Madrid, de Gran Vía is op circa 6 km afstand. Het ligt op circa 15 minuten rijden van de Puerta del Sol. Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid appartementen zijn op 500 m van Ventilla metrostation en op ongeveer 8 km van Atocha treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid
250M Chamartin, 250M Plaza Castilla, 3 Stops Bernabeu
Mobiele prijsaanbieding

250M Chamartin, 250M Plaza Castilla, 3 Stops Bernabeu

9.0
Schitterend 27 beoordelingen
438 m van de accommodatie
USD 152 USD 137
per nacht
Versatile Space In Madrid Rent Temporary Nmo42Ha
Mobiele prijsaanbieding

Versatile Space In Madrid Rent Temporary Nmo42Ha

480 m van de accommodatie
USD 174 USD 157
per nacht
Bravo Murillo Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Bravo Murillo Apartments

7.3
Goed 434 beoordelingen
715 m van de accommodatie
USD 123 USD 111
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Internet toegang
    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Ontwerp

    • Gordijnen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid appartement zijn onder andere de Puerta del Sol, de Parroquia de Nuestra Señora de Madrid, de Almudena-kathedraal.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid appartement?
      Restaurants in de buurt van Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid appartement zijn onder andere Medranda en Cafeteria Bahia Blanca restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid appartement?
      Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Solo Para Estudiantes Plaza Castilla Madrid

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten